5 TIPŮ, JAK UŽÍVAT PROLON EFEKTIVNĚ

Leží vám sada ProLon® na stole už několik týdnů? Čekáte na správný čas, kdy začít? Přinášíme vám 5 tipů, jak ProLon užívat efektivně a jak úspěšně absolvovat dietu napodobující půst.

Co je Fasting Mimicking Diet?

Začněme od začátku: víte, co je to dieta napodobující půst? Fasting Mimicking Diet® je patentovaný program omezeného příjmu kalorií na rostlinné bázi. ProLon je vědecky navržen tak, aby poskytoval omlazující účinky půstu na buněčné úrovni a zároveň tělu dodal potřebnou výživu.

Díky dávkování jednotlivých složek a jejich makronutrientů se vaše tělo během tohoto programu domnívá, že se postíte, a může tak využít všech výhod půstu, jako je zlepšení metabolického zdraví, buněčné obnovy, výkonnosti a hubnutí.

Pojďme se nyní společně podívat na 5 nejlepších tipů, jak si program ProLon užít co nejvíce.

5 tipů, jak užívat ProLon efektivně:

– Zažádejte u nás o knihu “Dieta dlouhověkosti”, kterou napsal profesor Valter Longo. Obsahuje výsledky více než 25 let výzkumu stárnutí, výživy a nemocí na celém světě. Před zahájením programu si ji přečtěte, abyste byli plně informováni o výhodách diety napodobující půst a o tom, co se bude dít s vaším tělem během cyklu ProLon. Budete mít ještě větší motivaci a chuť začít co nejdříve;

– Začněte s programem ProLon, když jste psychicky vyrovnaní. Duševní rovnováha je základem pohody našeho těla;

– Připravte své tělo na lehčí potraviny o několik dní dříve, abyste necítili velký rozdíl při nástupu na ProLon a bylo snazší dokončit program bez neustálého přemýšlení o jídle;

– Jedním z nejčastějších nežádoucích účinků je bolest hlavy. Užívání léků proti bolesti a zánětu během FMD se nedoporučuje a jedním ze způsobů, jak tomuto pocitu celkové nevolnosti během 5 dnů předejít, je hydratace. Tip: denně vypijte alespoň 2,5 litru vody;

-Abyste překonali myšlenky na to, že během 5 denního půstu nemůžete jíst vše, na co máte chuť, soustřeďte se na všechny pozitivní výsledky, které vám program přinese.

Začněte se řídit těmito jednoduchými, ale důležitými radami a získáte motivaci začít ihned. Tak na co ještě čekáte? Objednejte si sadu ProLon nyní!