The Diet of Longevity How to cure with food

Dieta dlouhověkosti: jak léčit jídlem

 

Valter Longo svou kariéru věnoval výzkumu a experimentům proti stárnutí. Ve své první knize „Dieta dlouhověkosti“, jejíž výtěžek byl věnován na výzkum, vědec postupně vysvětluje studie, které ho vedly k vytvoření toho, co nyní známe jako Dieta dlouhověkosti a Půst napodobující dieta.

Ve světle objevů, které podporují správné nutriční vzdělávání, byl vyvinut ProLon, klinicky testovaná sada pro regeneraci buněk a dlouhověkost!

Dieta dlouhověkosti

Záměrem bylo najít metodu, která by mohla být integrační strategií pro standardní léčby, a v důsledku toho otevřít nové perspektivy pro zlepšení stávajících terapií.

Dieta dlouhověkosti, výzkum:

Proto Prof. Valter Longo, ředitel Institutu dlouhověkosti USC v Los Angeles a onkologického ústavu v IFOM v Miláně, učinil z jídla výhodný a alternativní nástroj, který by mohl pacientům přinést rozdíl.

Dieta dlouhověkosti je založena na 5 disciplínách, které podporují vědecké důkazy o programu. Využití těchto pěti oblastí výzkumu vedlo k identifikaci pozitivních a negativních prvků pro naše zdraví.

Je tedy míněna jako skutečný životní styl.

Můžeme ji definovat jako moderní verzi klasické středomořské stravy našich prarodičů. „Chudá“ strava, která upřednostňuje spotřebu převážně rostlinných potravin a nízkých živočišných bílkovin.

Epidemiologické studie jasně ukázaly, jak je možné na základě potravinové tradice našich stoletých, založené na jednoduchosti, uzdravit své vlastní tělo.

Pojďme objevit některé aspekty!

Zní to jako veganská strava, ale ve skutečnosti to tak není!

Dieta dlouhověkosti ve skutečnosti zahrnuje ryby 2/3krát týdně a vejce, aby se zajistil přísun všech aminokyselin, které potřebujeme.

Podle vědce plně veganská strava nezajišťuje tělu všechny živiny, které potřebuje, a ne vždy vede k pozitivním účinkům. Znepokojující je, že z dlouhodobého hlediska může vést k podvýživě.

Živočišné bílkoviny, které obsahuje červené maso, jsou zcela vyloučeny, protože způsobují růst hormonu IGF-1, který podporuje stárnutí a následně různé nemoci spojené se stárnutím.

Dieta je jako soubor molekul vytvořených pro urychlení nebo snížení stárnutí buněk. Dobré stravování je důležité, a proto je i výběr toho, co vložíte na talíř, je to volba, kterou je třeba považovat za misi, jejímž cílem je dosažení dlouhověkosti.

Důležitost fyzické aktivity!

Většina z toho, co jíme, má rozhodující vliv na náš vzhled a na naši psychofyzikální pohodu, ale zároveň, sedavý životní styl je považován za jeden z klíčových faktorů v růstu břišního tuku a rozvoji kardiovaskulárních chorob.

Fyzická aktivita je dalším prostředkem prevence. Pokud je pravidelná, může podporovat regenerační procesy našeho těla.

Hlavní myšlenkou je, že svalová síla se může zvyšovat nezávisle na zvyšování svalové hmoty.

Recept na život do 110 let proto existuje. Víte, co je nejvíce překvapující? Že můžete žít dlouho a zdravě!