My experience with the PROLON kit

Moje zkušenost se sadou Prolon

Moje zkušenost se sadou PROLON 

Francesco Scarparo, 62 let, z Brindisi, je vlastníkem obchodu se sportovním zbožím. Před rokem a půl se prostřednictvím dvou klientů dozvěděl o Fasting Mimicking Diet (Půst napodobující dietě) navržené profesorem Valterem Longem. Zaujala ho a rozhodl se dozvědět více, a tak se vydal cestou výživy, která obsahovala principy diety dlouhověkosti, nejprve metodou „udělej si sám“, poté zvolil snadnější a bezpečnější přístup pomocí sady ProLon – Fast Mimicking Diet.

Půst napodobující dieta

 1. Máte dobré zdraví. Co vás přimělo přijmout vizi prof. Longa?

Vlastně jsem profesora neznal. Dva moji klienti mi o něm řekli. Když se moje sestra také začala řídit těmito principy, rozhodl jsem se dozvědět se o několika vědeckých výzkumech a řekl jsem si: „Proč to nezkusit“. Nejvíc na mě zapůsobila myšlenka dietetického vzdělávání a potenciální účinek regenerace buněk prostřednictvím výživy. Myslím, že je nezbytné dodržovat správnou vyváženou stravu, zejména dnes, jíme všechno a děláme to náhodně, aniž bychom přemýšleli o důsledcích, které by mohly mít škodlivé účinky na naše zdraví.

 1. Proč jste se rozhodl zakoupit sadu ProLon?

Při své práci jsem často mimo domov. Potřeboval jsem něco snadného a připraveného k použití, ale chtěl jsem jít touto cestou vědecky prokázané a klinicky bezpečné metody, která by nezhoršila mé zdraví a zároveň zajistila požadované účinky. Proto jsem se rozhodl koupit sadu Prolon.

 1. Popište nám vašich 5 dní diety… Měl jste nějaké konkrétní obtíže?

Vlastně jsem se nesetkal s žádnými konkrétními obtížemi; přípravky jsou strukturovány jasným a jednoduchým způsobem pro každý den. Z fyzického hlediska jsem teprve třetí den měl trochu bolesti hlavy, ale jinak jsem neutrpěl žádné vedlejší účinky.

 1. Jaké jsou výhody?

Úbytek hmotnosti je nejméně důležitým faktorem s cyklem FMD; Ztratil jsem asi 4,2 kg / 4,3 kg. Vždy jsem byl člověk se slabou imunitní obranou, typ člověka, který snadno onemocní. Už rok a půl jsem nebyl nemocný, to znamená, že od té doby, co jsem byl na této stravě, se moje tělesná teplota ustálila. Kromě toho každý den neustále sleduji svůj krevní tlak a srdeční frekvenci a došlo k významným výsledkům!

 1. Jakým výsledkům?

Před FMD jsem si bral půl pilulky, abych udržel svůj krevní tlak pod kontrolou, ale teď už ji neberu! Navíc jsem vždy sledoval srdeční frekvenci, která byla kolem 75/70 BPM, zatímco nyní v klidu je kolem 50/52 BPM. Kromě toho se duševní pohoda a koncentrace zlepšily i po skončení cyklu.

 1. Sportujete?

Vždy jsem byl atletický, ale všiml jsem si lepších fyzických výkonů. Navíc se zdá, že metabolismus se zrychlil, například, když jsem dříve spálil 1000 kcal za hodinu, za stejnou dobu nyní spálím 2000 kcal!

 1. Co se vám na této sadě líbí a co byste změnil?

Abych to shrnul, různá jídla, dobrá chuť. Obzvláště se mi líbila ořechová tyčinka; nicméně bych změnil rajskou polévku.

 1. Půst napodobující dieta ve třech slovech

 • Funkční
 • Dobře promyšlená
 •  

  Regenerativní

 1. Doporučil byste tuto sadu?

Rozhodně bych to doporučil, a abych byl upřímný, už to dělám, protože jsem ve své osobní zkušenosti našel pouze pozitiva. Chtěl bych říci ještě jednu poslední věc, pokud dovolíte. Často jsem slyšel o ceně, příliš vysoké pro tento druh jídla v sadě Prolon. Chtěl bych připomenout, že dávkování jednotlivých komponent je výsledkem let vědeckého výzkumu, takže tam nejsou náhodou. Podle mého názoru byly tyto peníze dobře utracené!

Co byste řekl těm nejskeptičtějším?

Zkuste to a promluvíme si o tom znovu!