Extending-life-prolon

Prodloužení života díky stravě: Moje zpětná vazba na sadu FMD Prolon

Prodloužení života dietou: Přímá zpětná vazba od Anny, která vyzkoušela sadu Prolon a objevila výhody půst napodobující diety.

“Pamatuji si, že jsem se po dlouhém pracovním dni vrátila domů, chtěla jsem si odpočinout na gauči a dívat se na televizi. Ten večer byla vysílána nová epizoda televizního pořadu „le Iene“. Při psaní e-mailu nebylo možné úplně vypnout, takže jsem si všimla, že pořad je o tom, jak prodloužit život dietou.

Přiznávám, že mě překvapilo, když jsem slyšela slovo dieta, protože moje nedávné rozhodnutí přestat kouřit vedlo k tomu, abych použila jídlo jako prostředek k tomu, abych nemyslela na kouření. Výsledek? Přibrala jsem na váze! “.

“Jak program pokračoval, uvědomila jsem si, že se nejedná o běžnou hubnoucí dietu. Profesor Longo (o kterém jsem nikdy předtím neslyšela), v rozhovoru s Nadiou Toffa, vysvětlil, že „prodloužení života dietou“ je možné. Nejvíce mě zasáhla absolutní revize konceptu „kalorického omezení“ a také nadšení a spokojenost Nadie z používání této pětidenní sady FMD.“

Prodloužení života pomocí FMD (Půst napodobující diety)

„Jakmile rozhovor skončil, vyhledala jsem si, jak je možné „prodloužit život“ díky dietě založené na vědeckém výzkumu profesora Longa. Další den jsem si koupila knihu „Dieta dlouhověkosti“, v níž vědec systematicky provádí studiemi, které provedl. V následujících měsících jsem držela „dietu dlouhověkosti“ a ztratila mnoho nashromážděných kil a získala pocit pohody.

Díky pozitivním účinkům, jsem se rozhodla zakoupit si sadu Prolon, která je k dispozici také ve verzi bez lepku. Přiznám se, že jsem odložila skepticismus, kterým se vyznačuji, nemyslela jsem si, že je možné prodloužit život dietou, a rozhodla se touto cestou jít, především proto, že šlo o seriózní program, vědecky prokázaný. Tak začalo mých 5 dní!“

Prodloužení života, výhody diety Prolon.

“Zpočátku jsem se trochu bála kvůli svému velmi intenzivnímu rytmu života, o kterým jsem si myslela, že by mohl být překážkou: Žiji v Janově, ale pracuji v Miláně a jsem typický „dojíždějící “, který vstává každý den v 6 hodin a se vrací v 21:30. Ve skutečnosti to bylo jednodušší, než jsem si myslela! Přípravky obsažené v soupravě jsou téměř všechny připravené k okamžitému použití, takže jsou velmi praktické.

Kromě toho jsem neočekávala, že výrobky sušené mrazem budou chutnat stejně dobře! Chtěla bych také najít některé z nich v obchodech, například polévku z quinoy a kapustové sušenky. “

Jak prodloužit život s Prolonem?

“Super pozitivní zkušenost: spousta energie, žádná ztráta síly.” Uvědomujete si, že nepotřebujete všechny kalorie, které obvykle do těla vnášíme, abychom mohli žít a cítit se dobře. Neměla jsem hlad. Čekala jsem problémy se zácpou, snad proto, že jsem si myslela, že kalorický příjem nezaručuje normální fyziologický proces, ale žádné nebyly.

Můj obvod břicha se dále zmenšil a můj krevní tlak se obecně zlepšil. Dalším zajímavým aspektem je to, že frekvence bolestí zad, kterými trpím, se po 5 dnech snížila. Nevím, zda lze tento prospěšný účinek připsat dietě, ale určitě je to aspekt, který nelze podceňovat.

Stručně řečeno, měla jsem pocit všeobecné pohody, který pokrýval různé aspekty: od jasnější pokožky po pocit lehkosti a fyzické zdatnosti, od větší kapacity pro kreativitu a koncentraci až po dobrou náladu “.

Co se změnilo po FMD? 

“Po 5 dnech touha po zdravějším životním stylu pokračovala a já jsem se rozhodla plně dodržovat pravidla výživy dlouhověkosti.” Již dříve jsem začala s vegetariánskou stravu, preferovala jsem rostlinné proteiny před živočišnými proteiny; Také jsem snížila množství sýra. Díky FMD se mi potvrdilo, proč jsem se cítila lépe.

Kromě toho vyšla druhá kniha „U stolu dlouhověkosti“, která obsahuje mnoho receptů středomořské kulinářské tradice. Okamžitě si uvědomíme, jak bez velkého úsilí můžeme dosáhnout zdraví a dlouhověkosti respektováním potravinových tradic našich prarodičů. Myslím, že je to skvělá zpráva!

„Prodloužení života prostřednictvím stravy“ je proto možné. Osobně doporučuji Fasting Mimicking Diet, bezpochyby, protože, jak jsem již řekla, prospěšné účinky jsou zřejmé a je uklidňující, že vše je založeno na vědeckých údajích “.