prolon-benefits

Výhody ProLonu: Půst…ale s jídlem!

Nejprve … Víte, co je sada ProLon? Jaké jsou výhody ProLonu? A co se týče výsledků nebo doporučení společnosti ProLon? Prostřednictvím tohoto článku se snažíme odpovědět na tyto otázky, abychom vám pomohli získat jasnější představu o tomto půst napodobujícím dietním plánu.

ProLon® je vědecky prověřený pětidenní dietní program. Teprve po 15 letech studia na Institutu dlouhověkosti a na Institutu pro výzkum cukrovky a obezity na University of Southern California (USC) byla vyvinuta první sada ProLon. Je to první plán půst napodobující diety, která vyživuje vaše tělo a podporuje vaše zdraví. Jakým způsobem? Poskytuje tělu vědecky vyvinutou kombinaci makroživin, jako jsou tuky, uhlohydráty, bílkoviny a mikroživin, jako jsou základní vitamíny a minerály.

Co tvoří sadu ProLon?

Sada ProLon se skládá z 5 malých boxů a každý z nich obsahuje jídlo na určitý den, složené z energetických tyčinek na bázi rostlin, polévek, různého občerstvení, nápojů a doplňků stravy, všechny prověřené a pečlivě navržené tak, aby vyživovaly vaše tělo a podporovaly pozitivní změny. Dietní program poskytuje přibližně 750 až 1100 kalorií na den a musíte tento program dodržet po dobu 5 po sobě následujících dnů, aniž byste konzumovali jakékoli další jídlo a jakoukoli další tekutinu kromě vody, dokonce ani kávu. Poté můžete obnovit normální stravu.

Výhody ProLonu

Půst… ale s jídlem! Je to možné? Ano! Výhody systému ProLon vedou k půstu, aniž by se vzdávali jídla, příliš hladověli nebo konzumovali spoustu nepřirozených ingrediencí. Odstraňuje potřebu půstu pouze o vodě a reaguje na neuspokojenou potřebu poskytnout přístupný, ověřený a bezpečný dietní program, který nevyžaduje neustálé změny životního stylu, jako je dlouhodobé stravování.

Výhody ProLonu se také týkají stimulace buněčného vstupu do režimu vysoké ochrany a odolnosti vůči stresu, odstranění poškozených intracelulárních složek, samoopravování pomocí omlazení buněk, to vše zvyšuje výkon a pocit většího soustředění, jasnost a energii. Prostřednictvím svého revolučního stravovacího plánu, vědecky navrženého a klinicky testovaného, aby napodoboval účinky půstu, poskytuje správnou každodenní výživu a pocit uspokojení.

Doporučení k užívání ProLonu

Vzhledem k nízkokalorické stravě je lepší tuto cestu nevyužít, pokud jste alergičtí na některé potraviny, jako jsou ořechy nebo sója, jste těhotná, máte příznaky aktivní infekce, máte podváhu nebo jste ohroženi opakující se infekcí. Před zahájením programu ProLon se doporučuje jeho využití konzultovat se svým lékařem.

Kromě toho by během cyklu bylo vhodné vyhnout se určitým činnostem, které by mohly vaše tělo ještě více oslabit, jako jsou fyzická cvičení, která vedou k vysoké spotřebě kalorií nebo vystavení se vysokým teplotám.

Pokud chcete podrobnější a vědecké informace o sadě ProLon, můžete navštívit jinou část webu.