Věda a výzkum
programu ProLon

Náš pětidenní výživový program je jedinou patentovanou dietou proti stárnutí, která podporuje obnovu buněk a metabolické zdraví.

Jaké tajemství se skrývá za ženami, které i s přibývajícím věkem vyzařují mladistvý půvab jako po třicítce? Existuje tajný klíč k dlouhověkosti: strava a životní styl.

Jak se říká: Jste to, co jíte. Právě tato zásada byla ústředním bodem intenzivních studií Valtera Longa, který zkoumal vliv stravy a životního stylu na stárnutí a dlouhověkost. 

Na základě 20 let výzkumu, investic přesahujících 35 milionů eur a 21 klinických studií se stal průkopníkem převratné diety napodobující půst. Inovativní přístup, který nastartuje omlazovací procesy vašeho těla. 

DEN 1

Přechod do stavu půstu

Tělo přechází do stavu půstu a spalování tuků, aby mohlo zahájit buněčnou očistu.
DEN 2

Spalování tuků & ketogeneze

Zvyšuje se spalování tuků, což přispívá k zahájení ketogeneze (produkce ketolátek). Na konci tohoto dne (48 hodin) dochází ke ketóze.
DEN 3

Autofagie

Začíná buněčné čištění (autofagie). Pokračuje a zvyšuje se spalování tuků a tvorba ketolátek.
DEN 4

Buněčné omlazení

Pokračuje očista / obnova buněk a spalování tuků. Vaše buňky začnou vypadat jako mladší verze sebe sama. Jste v závěrečné fázi.
DEN 5

Obnova & změna

Půst je u konce. Buněčná obnova pokračuje i po 5. dni. Pokračuje buněčná recyklace a omlazení. Může se objevit trvalá ketóza.

Přesná makro a mikro výživa, která vás udrží ve stavu půstu.

Spusťte autofagii - kouzlo buněčného omlazení.

Autofagie
Zázrak omlazení vašeho těla
Prohlédněte si video

Klinicky testováno a prokázáno, že podporuje zdravé stárnutí.

Co říkají experti

ProLon přináší tolik benefitů našemu tělu, že ho nejen doporučuji, ale rozhodl jsem se připojit k poslání společnosti a nastoupit na plný úvazek jako hlavní lékař.

Dr. William Hsu, M.D

Líbí se mi vědecké poznatky programu ProLon a líbí se mi, že tyto poznatky byly publikovány v několika recenzovaných časopisech. Díky tomu mohu s jistotou doporučovat přípravek ProLon. Půst a dlouhodobý přerušovaný půst užívám ve své praxi již léta; ProLon tento způsob rozšiřuje a posouvá na další úroveň.

Dr. Amy Savagian, MD

Nejenže ProLon doporučuji jako nutriční program, ale sama jsem ho mnohokrát podstoupila. Mám tento produkt tak ráda, že jsem se rozhodla do společnosti investovat.

Dr. Maria Tulpan, M.D.